Ana Sayfa

Profesyonel Apartman Yönetim Hizmeti

Bu seçenekte; Şirketimiz kat maliklerinin aldığı kararla dışarıdan “Yönetici” olarak atanır.

Yönetici Danışmanlığı

Bu seçenekte; “Yetki” ana gayrimenkulün (apartman, site v.b.) maliklerinin kendi seçtikleri, “Yönetici” ya da “Yönetim Kuruluna” aittir

Bireysel Gayrımenkul Danışmanlığı

 Müşterilerimizin talebi üzerine, kira bedel tespiti, mekanik ve elektrik tesisat projeleri, iç mekan ve dış cephe tadilat uygulamaları yapıyoruz. 

Merhaba,

Malikler arasında birçok soruna neden olan ve komşuluk ilişkilerini zedeleyen apartman ve site yönetiminizi makul bir fiyat karşılığı biz yapalım. Sizler yaşamanın keyfini çıkartın. Bizi arayın. Gelip görüşelim.  Tüm ortak yaşam alanlarınızı eksiksiz, güvenli ve şeffaf bir şekilde biz yönetelim.

Çünkü Biz; Yaptığımız İşi Seven, İyi Bir Yönetim Firmasıyız…

Büyük ve modern kentlerde yaşayan insanlar, kentsel sorunlara karşı mücadele verirken, konutunda iyi vakit geçirmek, rahat etmek isteyecektir. Bu nedenle insanlar kendilerine ayırdığı zamanı apartman sorunları ile mücadele ederek geçirmek istememektedir.

Halbuki apartman ve site maliklerinin sırasıyla, gönüllülük esasına göre yöneticilik yapmaya çalışmaları, kat maliklerinin ve site sakinlerinin beklentisine cevap vermemektedir.

Zira apartman yöneticiliği, yasal ve hukuki sorumlulukları beraberinde taşıyan, yeterli bilgi ve deneyim gerektiren bir iş faaliyeti olduğundan, yönetici seçilen apartman sakini veya malik tüm iyi niyetine rağmen apartman yönetiminde karşılaşılabilecek problemler komşuluk ilişkileri bozulmadan çözülemediği için yönetim ihtiyaçlarına cevap vermekte zorlanmaktadırlar.

İşte bu nedenle yola çıkarak, , Bay Bina ve Toplu Yapı Yönetim Hizmetleri A.Ş. ünvanlı kurumsal bir şirket şemsiyesi altında, Bayyönetim markası ile yönetim ihtiyacı olan tüm apartman ve sitelere hizmet vermeye başladık.

Yönettiğimiz apartman ve sitelerde kişileri ön plana çıkararak güvenilir ve şeffaf bir yönetim hizmeti gerçekleştiriyoruz. Sektörde kalıcı ve öncü konumda olmak istiyoruz.

Bunun içinde İçimizdeki heyecanı  istek ve yüksek  enerjimiz ile harmanlayarak, yönetiminde bulunduğumuz toplu yaşam alanlarında, kaliteli hizmet sunarak apartman ve site sakinlerinin konutlarında huzurlu  ve mutlu yaşamaları için bütün gayretimizle çalışıyoruz.

Bize Ulaşın…

Yıllar boyu yaptığımız Site ve Apartman yöneticiliğinde dikkatimizi çeken tek şey hizmet sürecinin yavaşlığı ve paralel olarak da site ve apartman sakinlerinin bu gelişmelerden olumsuz etkilendiği idi. Bu nedenle Site ve Apartman yönetimi hizmet sürecinin hızlı işleyeceği bir servis ağı organize etmemiz gerekiyordu. Bay yönetim olarak oluşturduğumuz hizmet organizasyonuyla, ihtiyaçlara daha çabuk cevap vererek, sorunları ortadan kaldırıyoruz. Tüm bu süreci denetlenebilir ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirip Site ve apartman sakinlerinin huzurlu olmaları için gayret ediyoruz.