Hakkımızda…

Yüklendiğimiz Misyon…

Bizlere ihtiyaç duyan apartman ve site sakinlerinin ortak yaşadıkları mekanların yönetim sorunlarını çağdaş ve şeffaf bir yönetim sistemiyle çözüme ulaştırmak, ihtiyaç ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek, huzur ve güven dolu bir ortamda yaşayabilmeleri için gayretli bir şekilde çalışmak ve yönetimini yaptığımız bina sakinlerimizle birlikte mutlu olmaktır.

Ve Amacımız…

Kısa bir gelecek sonra sektörümüzde gelişmeyi sürekli kılarak ön sıralarda yer almak istiyoruz. Yönetiminde bulunduğumuz “Apartman ve Toplu Yapılarda”  çalışmalarımızdan dolayı katacağımız değerden dolayı takdir gören ve tercih edilen bir yönetim markası olmak istiyoruz.

Yönetim ekibimiz ile tanışın

Kalabalık sitelerde sorunların yoğunlaşması, kat maliklerinin ve site sakinlerinin ihtiyaçlarının çeşitlenmesi karşısında  bina, site  ve apartman yönetimi, yeterli bilgi ve deneyim gerektiren ciddi bir iş olduğundan, son yıllarda kişilerin “yöneticiliğinden” profesyonel şirketlerin “yönetimine” doğru değişim göstermiştir. Bu nedenlerle yönetim ve yönetici kavramlarından sonra, gayrimenkule ilişkin kavramlar ve apartman, bina, site ve toplu yapı yöneticiliğine ilişkin kavramları hakkında sürekli eğitim veren üniversitelerin düzenlediği “Site Yöneticiliği Sertifika Proğramlarını” Başarıyla tamamlamış ekibimizle hizmet vermekteyiz.  

Kurucu Ortak
Mustafa Bayazıt
Kurucu Ortak
Sertaç Bayazıt

Kurucu Ortak
Sercan Bayazıt
Saha Yöneticisi N.Serhan Kaştaş
Saha Yöneticisi Murat Çol
Saha Yöneticisi
Osman Karakoç

Bizi arayın, tüm yönetim sorunlarınıza çözüm ortağı olalım… Apartmanınızı kanunlara bağlı kurallarla yönetelim.

Kat maliklerinden herhangi birinin diğer kat maliklerinin beşte dördünün yazılı rızasını almadan, Kendi bağımsız bölümünde değişiklik yapması halinde, diğer kat maliklerinden herhangi biri veya kat malikleri kurulunca bu konuda yetkili kılınmış yönetici, sulh hukuk mahkemesinde dava açıp, Müdahalenin önlenmesini ve durumun eski hale getirilmesini isteyebilir.